info@parsikco.com

لوگو پارسیک

مجتمع تولیدی صنعتی پارسیک در سال ۱۳۸۶ برای رفع نیاز صنعت ساختمان کشور تاسیس گردید.

با رشد سریع و چشمگیر صنعت ساختمان کشور مارا بر این داشت تا با بکار گیری تمام توان مهندسین بنام و دارای تبلهور در عرصه تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا و در خور نام ایران زمین و صادرات به کشور های مختلف را داشته باشد.

گروه پارسیک مفتخر است همکاری گسترده فروش محصولات خود و اعطای نمایندگی در سراسر کشور به افراد واجد الشرایط و دارای تخصص در زمینه فروش سنگ های ساختمانی،کاشی و سرامیک و همکاری با کلیه کیلینیک های ساختمانی و دفاتر دکوراسیون داخلی،کلیه مهندسین عمران معمار و ارگانها و سازمانهای دولتی را داشته باشد.

در حال حاضر این شرکت دارای هزاران پروژه اجرایی موفق در سراسر کشور و دارای استاندارهای بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و HSE و CE و یکی از اولین و بزرگترین تولید کننده های عایق های رطوبتی نسل جدید جایگزین ۱۰۰٪ ایزوگام و قیر گونی میباشد و همواره سعی بر این داشته محصولی فراتر از کیفیت بازار به همیهنان عزیز کشورمان ایران ارائه دهد.

عایق رطوبتی پلیمری

با تجربه ای بیش از 14+ سال در کنار شما هستیم

100
+
کل پروژه ها
4
+
برنده جوایز
7
+
گواهی نامه ها

گواهی نامه ها

لوح های تقدیر

آنچه مشتریان درباره پارسیک می گویند

بی نهایت از کار شما و نحوه اجرای پروژه با مدیریت و عوامل اجرایی خوب راضی بودم ، امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید.

محمد بیابانی

اصفهان

کار بسیار خوب و رضایت بخش بود و همه ی دست اندکاران مودب و در حوزه کاری خودشون دارای دانش و تبحر کافی هستند.
راهنمایی اکیپ اجرا به خصوص آقای امانی بسیار دقیق و راهگاشاست و جای تشکر دارد. به همه پیشنهاد می‌کنم به جای استفاده از محصولاتی که بر پایه قیر تولید شده اند، از این محصولات استفاده بکنند.
خیلی خوب، تمیز، شیک و قابل اعتماد 👌

علی اصغری

مشهد

به ما اعتماد کنید
logo-samandehi