نمایندگی های پارسیک

جهت اطلاع از نمایندگی ها با شماره زیر تماس بگیرید.

03137774534

درباره مجتمع تولیدی صنعتی پارسیک

 با رشد سریع و چشمگیر صنعت ساختمان کشور، ما را بر این داشت تا با بکار گیری تمام توان مهندسین بنام و دارای تبلهور در عرصه تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا و در خور نام ایران زمین  و صادرات به کشور های مختلف را داشته باشد. مجتمع تولیدی صنعتی پارسیک در سال 1386 با هدف رفع نیاز صنعت ساختمان کشور تاسیس گردید و تا امروز در حال حاضر این شرکت دارای هزاران پروژه اجرایی موفق در سراسر کشور و دارای استاندارهای بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و HSE و CE می باشد، این مجتمع صنعتی یکی از اولین و بزرگترین تولید کننده های عایق های رطوبتی نسل جدید، جایگزین ۱۰۰٪ ایزوگام و قیر گونی میباشد و همواره سعی بر این داشته محصولی فراتر از کیفیت بازار به همیهنان عزیز کشورمان ایران ارائه دهد.

در حال حاضر مجتمع تولیدی صنعتی پارسیک با بیش از 90 نمایندگی در سرتاسر ایران مفتخر است همکاری گسترده فروش محصولات خود و اعطای نمایندگی در سراسر کشور به افراد واجد الشرایط و دارای تخصص در زمینه فروش سنگ های ساختمانی،کاشی و سرامیک و همکاری با کلیه کیلینیک های ساختمانی و دفاتر دکوراسیون داخلی،کلیه مهندسین عمران و معمار، ارگانها و سازمانهای دولتی را داشته باشد.

شرایط اخذ نمایندگی محصولات پارسیک

برای اخذ نمایندگی فروش عایق های نانو و دیگر محصولات پارسیک ابتدا باید فرم اعطای نمایندگی را کامل کنید، بعد از کامل کردن و ارسال فرم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت، بعد از ارتباط همکاران ما با شما، فرم قرارداد اعطای نمایندگی را به صروت کامل خوانده و بعد از کامل کردن قرارداد جهت برسی برای عایق رطوبتی پارسیک ارسال می کنید.

لازم به ذکر است نماینده با همکاران یا عاملان فروش که به صورت سیار،فروشگاه های رنگ شرکت های ساختمانی و پیمانکاری، مجریان اجرای عایق ها و کلیه همکارانی که خریدشان زیر یک تن می باشد، همکاری مثمر ثمر برای مجموعه خود داشته باشد، برای آشنایی بیشتر با دیگر شرایط می توانید فایل زیر را دانلود کنید.

شرایط اخذ نمایندگی پارسیک

بعد از انعقاد قرارداد شما نماینده رسمی ما خواهید شد و هر شخص یا شرکت خریداری که از شهر شما و اطراف شما با ما تماس بگیرند ما شما را معرفی می کنیم.

با عضویت در خبرنامه پارسیک از خبر ها و تخفیفات جدید باخبر شوید.

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.طراحی و توسعه تاپ سئو 724