info@parsikco.com

لوگو پارسیک

جهت اطلاع از نمایندگی ها و نحوه درخواست همکاری در فروش عایق رطوبتی پارسیک با شماره های زیر تماس بگیرید:

09190808464

 

همچنین می توانید برای درخواست آنلاین همکاری در فروش محصولات عایق پارسیک، فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند:

روز / ماه / سال
متر مربع
[anr-captcha]

 

درباره مجتمع تولید صنعتی پارسیک

 با رشد سریع و چشمگیر صنعت ساختمان کشور، ما را بر این داشت تا با بکار گیری تمام توان مهندسین بنام و دارای تبلهور در عرصه تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا و در خور نام ایران زمین  و صادرات به کشور های مختلف را داشته باشد. مجتمع تولیدی صنعتی پارسیک در سال 1386 با هدف رفع نیاز صنعت ساختمان کشور تاسیس گردید و تا امروز در حال حاضر این شرکت دارای هزاران پروژه اجرایی موفق در سراسر کشور و دارای استاندارهای بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و HSE و CE می باشد.
این مجتمع صنعتی یکی از اولین و بزرگترین تولید کننده های عایق های رطوبتی نسل جدید، جایگزین ۱۰۰٪ ایزوگام و قیر گونی میباشد و همواره سعی بر این داشته محصولی فراتر از کیفیت بازار به همیهنان عزیز کشورمان ایران ارائه دهد.

در حال حاضر مجتمع تولیدی صنعتی پارسیک با بیش از 90 نمایندگی در سرتاسر ایران مفتخر است همکاری گسترده فروش محصولات خود در سراسر کشور را به افراد واجد الشرایط و دارای تخصص در زمینه فروش سنگ های ساختمانی،کاشی و سرامیک و همکاری با کلیه کیلینیک های ساختمانی و دفاتر دکوراسیون داخلی،کلیه مهندسین عمران و معمار، ارگانها و سازمانهای دولتی را داشته باشد.

 

 

 

شرایط همکاری در فروش محصولات پارسیک

برای درخواست همکاری در فروش عایق های نانو و دیگر محصولات پارسیک ابتدا باید فرم درخواست همکاری را کامل کنید، بعد از کامل کردن و ارسال فرم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت، بعد از ارتباط همکاران ما با شما، فرم قرارداد درخواست همکاری را به صورت کامل خوانده و بعد از کامل کردن قرارداد جهت برسی برای عایق رطوبتی پارسیک ارسال می کنید.

لازم به ذکر است همکاران یا عاملان فروش که به صورت سیار، فروشگاه های رنگ، شرکت های ساختمانی و پیمانکاری، مجریان اجرای عایق ها و کلیه همکارانی که خریدشان زیر یک تن می باشد، همکاری مثمر ثمر برای مجموعه خود داشته باشد، برای آشنایی بیشتر با دیگر شرایط می توانید فایل زیر را دانلود کنید.

بعد از انعقاد قرارداد شما همکار ما در فروش محصولات خواهید شد و هر شخص یا شرکت خریداری که از شهر شما و اطراف شما با ما تماس بگیرند ما شما را معرفی می کنیم.