info@parsikco.com

لوگو پارسیک

عایق پشت بام نانو

(دیدگاه 5 کاربر)
SKU Pa-pw250 Category
وزن هر کیسه
(کیلوگرم)
10
رنگخاکستری
میزان پوشش دهی
(به ازای هر کیلوگرم)
1 مترمربع
میزان پوشش دهی
(به ازای هر کیسه)
10 مترمربع
تعداد اجرای لایه2 تا 3 لایه

ویدئو نحوه استفاده از عایق رطوبتی پارسیک

شما عزیزان می‌توانید جهت اطلاع بیشتر از نحوه خرید عایق پشت بام و قیمت عایق پشت بام با ما تماس بگیرید. 09121574300

توضیحات

عایق پشت بام نانو پارسیک (عایق بام)، یک عایق رطوبتی دو جزئی است که به عنوان یک غشای سیال سرد اجرا بر پایه سیمان پلیمری و دیسپرسیون­‌های استایرن آکریلیکی با قابلیت انعطاف‌پذیری و کشسانی بالا، جهت آب‌بندی تمامی سطوح بتنی و غیر بتنی کاربرد دارد.

آب بندی پشت بام نانو بر روی سطوح پشت بام و سقف اجرا شده و پس از خشک شدن لایه‌ای انعطاف‌پذیر، ۱۰۰% آب­ بند، با چسبندگی بسیار بالا (حدود ۲مگــاپاسکال) را تشکیل می­‌دهد.

در طبقه­‌بندی مواد آب­‌بندی در دنیا به واسطه این که اجرای این محصول همانند اجرای پوشش‌­های رنگ می‌­باشد، از این محصول به عنوان یک رنگ آب­‌بند پلیمری پایه سیمانی (Polymer Cement-Based Waterproof Paint) یاد می­‌شود.
طبق مطالعات انجام شده، پوشش­های آب­‌بند پایه پلیمری در مقایسه با سیستم‌های پایه قیری نظیر ایزوگام و قیرگونی دارای انعطاف­ پذیری و الاستیسیته بهتر، طول عمر و مقاومت گرمایی بالاتری هستند.

عایق رطوبتی پشت بام (عایق بام)

در فصل زمستان به علت باران و برف قسمتی از پشت بام آب جمع می شود و بعد از مدتی باعث نشست سقف خواهد شد، در گذشته برای عایق بندی پشت بام از ایزوگام استفاده می کردند اما به خاطر اینکه در فصل زمستان امکان اجرای ایزوگام وجود نداشت و علاوه بر آن برای اجرا خطراتی وجود داشت امروزه از عایق های رطوبتی برای عایق بندی پشت بام به خاطر اجرای آسان آن استفاده می کنند.
اگر قصد عایق بندی پشت بام خود را دارید پیشنهاد می کنیم ویدئو نحوه اجرا عایق بندی بر روی پشت بام را ببنید.


عایق رطوبتی پشت بام نانو ؛ نحوه اجرا

يك واحد مايع شیری رنگ غلیط(جزء A ) را به دو واحد پودر معدني دانه ريز پارسیك(جزء B ) اضافه كرده و به خوبي ترجیحا با همزن برقي تركیب مي كنیم ، پس از يكنواخت شدن مخلوط عايق پارسیك، بسته به نوع سطح و غلظت مورد مصرف، میتوان با اضافه نمودن مقدار كمي آب به عايق با استفاده از غلطك نقاشي و يا قلمو يا پیستوله های كنیتكس پاش روی سطح مورد نظر اعمال كرد .

اين محصول بسته به نوع سطح ( استخر، بام ، سرويس بهداشتي و…) بايد بین دو الي سه لایه بعد از خشك شدن لایه قبل اعمال گردد.

توجه شود برای جلوگیری از ترک خوردن سطح ، در هر لایه اجرا ضخامت کمی از مخلوط روی سطح اعمال گردد و همچنین در حین خشک شدن سطح کار پس از اجرا، مقداری آب به صورت پاششی در چند مرحله به سطح وارد گردد تا مخلوط آب مورد نیاز در مرحله ی خشک شدن را جذب کند.

ویدئو نحوه استفاده از عایق رطوبتی پارسیک

در این ویدئو نحوه استفاده از عایق رطوبتی دو جزئی پارسیک را به طور کامل توضیح داده ایم:

.

آب بندی پشت بام موزاییکی

اگر پشت بام ساختمان شما با موزاییک یا سرامیک است و در حال حاضر دچار نشتی شده است باید از عایق کاری پشت بام استفاده کنید. این نوع عایق کاری بی رنگ است و بعد از استفاده از آن، علاوه براینکه آب بندی پشت بام انجام می شود، در زیبایی  و جلادهی پشت بام نیز موثر است.
برای آب بندی پشت بام موزاییکی ایزوگام مناسب نیست زیرا ایزوگام روی سطوح صیقلی ماندگاری و چسبندگی ندارد. همچنین زیبایی پشت بام را از بین می برد و تولید گرما و حرارت می کند در صورتی که در عایق نانو بام حرارت جذب نمی شود و باعث می شود تا دمای کلی ساختمان کاهش یابد.

آب بندی پشت بام موزاییکی با عایق بی رنگ

در این روش عایق کاری پشت بام رنگ موزاییک حفظ می شود و و به صورت شفاف آب بندی می شود. این عایق به صورت مایع است و می توان با قلمو یا غلطک آن را روی موزاییک ها اجرا کنیم.

 

آموزش آب بندی پشت بام

 1. برای آب بندی پشت بام باید طبق این مراحل عمل کنید:
 2. ابتدا باید سطح را کاملا تمیز کرد و سپس برروی آن عایق بام را اجرا کرد.
 3. با مایع عایق پشت بام و سیمان بین زوایای دیوار که با کف در ارتباط است را ماهیچه کشی کنید.
 4. با استفاده از ترکیب مایع آب بندی پشت بام و سیمان درزهای موزاییک پشت بام را پوشش دهید و ترمیم کنید.
 5. چسب نانو برای پشت بام (چسب آب بندی پشت بام) که به صورت شفاف و بی رنگ است را با قلمو روی بندها بکشید تا از ترک مجدد بین درزها محافظت کند.
 6. حال در این مرحله مایع آب بندی پشت بام را برروی سطح اجرا کنید. این عایق به صورت مایع است و می توان با طی لاستیکی یا جارو و غلتک روی موزاییک ها را پوشش داد. بعد از خشک شدن به صورت یک لایه سخت و بی رنگ خواهد بود.

چسب نانو برای پشت بام ؛ مزایا

با استفاده از این عایق نیازی به تخریب موزاییک و دردسرهای آن نیست. و اگر می خواهید بدون دردسر و ارزان پشت بام خود را عایق کنید این روش بهترین است. قیمت چسب نانو برای پشت بام با صرفه است و با هزینه کم و ماندگار می توانید از پشت بام بدون درز و لذت ببرید.

انواع عایق پشت بام

به صورت کلی عایق پشت بام در دو نوع مختلف عایق پلیمری و عایق اکریلیک به بازار عرضه شده‌اند، در ادامه این دو نوع را بررسی خواهیم کرد و با مزایا و معایب آن ها آشنا می شویم.

عایق نانو پشت بام

عایق رطوبتی پلیمری پشت بام

همان طور که از نام آن پیداست این نوع عایق از پلیمر ساخته می شود و ویژگی های از جمله تحمل انقباض و انبساط سازه، اجرای عایق به صورت سرد، ضد حریق، وزن سیک و تحمل بالا در برابر آب می باشد.

مزایای نانو عایق پشت بام

 • عدم انقباض، انبساط
 • عدم ترک خوردگی
 • ایجاد لایه نازک بر روی سطح
 • نفوذ ناپذیر در برابر نم و رطوبت
 • این نوع عایق دارای مواد شیمیایی و مضر نیستند
 • مقاوم در برابر تابش نور خورشید، گرد و غبار
 • سازگار با محیط زیستی

معایب عایق پلیمری پشت بام

این عایق در کنار مزایا زیادی که دارد، فقط یک عیب دارد و این عیب مرطوب نگهداشتن سطح بعد از اتمام عایقکاری است.

عایق آکریلیک پشت بام

عایق رطو بتی آکریلیک عایقی است که از رزین های اکریلیک ساخته می شود و می توان به آسانی و به صورت سرد و مایع اجرا کرد.

مزایای عایق آکریلیک پشت بام

 • دارای خاصیت آلاستیسیته
 • انعطاف پذیری بالا
 • عدم ایجاد درز و درک بر روی سطوح
 • مقاوم در شرایط مختلف آب و هوایی
 • قابلیت اجرا به آسانی
 • در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید
 • مقاوم در برابر انبساط و انقباض

معایب عایق آکریلیک

 • به علت وجود مواد شیمیایی در این نوع عایق نباید آن را تنفس کرد
 • با پوست و دست نباید تماسی داشته باشد

عایق رطوبتی سیمانی بام

عایق رطو بتی سیمانی معمولا به صورت دو جزئی ساخته می شود؛ یعنی یک جز آن از پودر و جزء دوم نیز یک مایع مخصوص است. این نوع عایق پودری را با مایع مخلوط کرده و این ترکیب باعث ایجاد خاصیت الاستیکی و مقاومت بالا در برابر فشار شود.

کاربرد عایق رطوبتی پشت بام

عایق بندی پشت بام ؛ کاربردها

این نوع عایق را می توان در تمام سطوح از جمله پشت بام می توان استفاده کرد، این نوع عایق در مکان هایی مانند ساختمان ها، سوله ها، مساجد، سرد خانه ها ، لوله های آب، کانال های کولر، کانکس ها، سرویس های بهداشتی، روف گاردن و نمای سبز، پی ساختمان ها، سقف های متال و بتن و… استفاده کرد و همچنین این نوع عایق را می توان برای رفع نشتی ایزوگام و یا قیرگونی استفاده نمود.

نکات مهم قبل از عایق کاری بام

 • پاک نمودن و خشک کردن سطوح مورد نظر
 • ترمیم قسمت های آسیب دیده
 • ترمیم چاله ها و سطح فرو رفته به وسله ی سیمان پلیمری یا پودر های ترمیمی
 • صاف نمودن سطوح
 • عدم نیاز به پرایمر برای پوشش دادن سطوح چوبی، فومی، پلی یورتان
 • استفاده از پلی استر ها برای پوشاندن دور لوله ها، هواکش ، نورگیر و کنج دیوارها

عایق نانو پشت بام ؛ بهترین عایق پشت بام

اگر قصد عایق بندی پشت بام، استخر و… خود را دارید پیشنهاد ما خرید عایق پشت بام پارسیک است.

آب بندی پشت بام

این محصول در وزن های 1، 5 و 10 کیلوگرمی موجود و برای استفاده از این نوع عایق بسیار آسان کافی است برای اجرای آن مراحل زیر را طی کنید.

عایق پشت بام در اصفهان

اصفهان یکی از بزرگ ترین شهر های ایران محسوب می شود، استفاده از ایزوگام در این شهر به دلیل قرار گیری در منطقه کویری و طول عمر پایین ایزوگام و تابش مستقیم نور خورشید توصیه نمی شود و پیشنهاد می کنیم برای عایق بندی پشت بام خود از عایق های رطوبتی نسل جدید که جایگزین 100درصدی ایزوگام هستند استفاده کنید.

عایق پشت بام در تهران

استان تهران از نظر آب و هوایی به 3 قسمت تقسیم می شود، ارتفاعات شمالی، کوهپایه ها و نیمه خشک و خشک، به همین دلیل آب و هوای استان تهران مرطوب و نیمه مرطوب می باشد، ایزوگام به دلیل عدم مقاومت در برابر رطوبت در صورت استفاده خاصیت نفوذ ناپذیری خود را از دست می دهد، به همین دلیل اگر قصد خرید عایق پشت بام را دارید می توانید با نمایندگان شرکت پارسیک در تهران تماس بگیرید.

عایق پشت بام در مشهد

مشهد دومین شهر پر جمعیت و بزرگ ایران در منطقه سرد و خشک قرار گرفته شده است، اگر در استان خراسان رضوی و شهر مشهد سکونت دارید و قصد عایق بندی پشت بام خود را دارید می توانید با خرید محصولات پارسیک تا 48 ساعت بعد از خرید، محصول خود را تحویل بگیرید.

عایق پشت بام در تبریز

تبریز یکی از بزرگ ترین قطب های اقتصادی آذربایجان در ایران است، آب و هوای تبریز در زمستان سرد و در تابستان گرم و خشک می باشد، سرمای زیاد در زمستان به دلیل قرار گیری از شمال، شرق و جنوب به کوهستان و در غرب دشت تبریز و باغ های سبز می باشد، بنابراین استفاده از ایزوگام در شهر تبریز امکان پذیر نیست و باعث یخ زدگی و شکستگی ایزوگام می شود، به همین دلیل اگر در آذربایجان غربی به خصوص در تبریز ساکن هستید می توانید برای خرید عایق رطوبتی پشت بام با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت عایق پشت بام ؛ قیمت عایق نانو پشت بام

خرید عایق پشت بام و اجرای آن از خرید و اجرای ایزوگام هزینه کم تری دارد، این عایق علاوه بر مزایایی که گفته شد لایه مقاومی را بر روی سطح ایجاد می کند برای اطلاع از آخرین قیمت و خرید آنلاین محصول می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

سوالات متداول

بهترین پوشش برای پشت بام چیست؟

در حال حاضر بهترین پوشش برای پشت بام استفاده از عایق رطوبتی پشت بام پارسیک است. این محصول امروزه یک عایق ضد رطوبت نسل جدید محسوب می شود که با استفاده از تکنولوژی آلمان و فناوری نانو تولید و به فروش می رسد.
بهترین روش عایق کاری پشت بام با خرید عایق پشت بام شرکت پارسیک است که طول عمر بالا، هزینه بسیار پایین، عدم نفوذ رطوبت و انعطاف پذیری بالا در شرایط مختلف آب و هوایی را دارد، به راحتی امکان پذیر است.

قیمت چسب عایق پشت بام چقدر است؟

قیمت چسب عایق پشت بام به دلیل نوع های مختلف، در بازار متفاوت است ، اما شرکت پارسیک چسب عایق پشت بام خاکستری با کیفیت و طول عمر بالا و ضمانت 10 ساله به فروش می رساند، برای خرید چسب عایق پشت بام می توانید با ما تماس بگیرید.

عایق نانو پشت بام چیست؟ و چه مزایایی برای ساختمان دارد؟

عایق نانو پشت بام عایقی است که در آن از فناوری نانو استفاده شده باشد، در حال حاظر این نوع عایق ها جدید نوع عایق در بازار هستند که ویژگی هایی از قبیل مقاومت و نفوذ ناپذیری بسیار بالا و ترمیم سریع و آسان محل آسیب دیده را دارند. این نوع عایق به نیرو انسانی متخصص نیاز ندارد و شما می توانید به راحتی برای عایق بندی پشت بام خود از آن استفاده کنید.

عایق نانو پشت بام ؛ مزایا

 • قابل استفاده برای تمام سطوح
 • طول عمر بالا
 • بازسازی آسان و سریع
 • ضد باکتری، قارچ و رشد خزه
 • توان الاستیسیته و پایداری بسیار بالا
 • قابلیت استفاده از پوشش های رنگی و عایقی به صورت هم زمان
 • مقاوم در مناطق بسیار گرم در مای 40 تا 100 درجه سانتی گراد
 • مقاوم بالا در برابر نور مستقیم خورشید و اشعه UV

بهترین چسب برای جلوگیری از نم پشت بام و سقف چیست؟

بهترین چسب برای جلوگیری از نم پشت بام و سقف ساختمان عایق پشت بام پارسیک می باشد، که به عنوان چسب پشت بام و سقف هم شناخته می شود، این نوع عایق پشت بام نسبت به ایزوگام مزایای زیادی دارد که از جمله از ویژگی های این نوع چسب می توان به هزینه کمتر و طول عمر بالا اشاره کرد.

خرید عایق نانو پشت بام ؛ خرید عایق رطوبتی پشت بام

برای اطمینان داشتن از پشت بامی بدون درز و فاقد نم زدگی، می توانید از انواع عایق پشت بام پارسیکو استفاده کنید. شرکت پارسیک با سال ها تجربه در زمینه اجرای انواع عایق رطوبتی نانو بر روی سطوح مختلف تجربه ای خوب برای ساختما شما به ارمغان می آورد.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید بهترین پوشش برای پشت بام با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
09121574300

3.6/5 - (18 امتیاز)

توضیحات تکمیلی

وزن نامعلوم
رنگ

خاکستری

وزن (کیلوگرم)

10

پوشش دهی (یک کیسه)

10 متر مربع

تعدا لایه

2 تا 3 لایه

brand

عایق رطوبتی پارسیک

5 دیدگاه برای عایق پشت بام نانو

 1. احمدی

  سلام و عرض ادب
  پشت بام منزل از 3 جا نشست کرده، می خواستم بپرسم برای مقاوم سازی ایزوگام باید چکار کنم؟

  • parsik-admin

   سلام و عرض ادب
   می توانید برای مقاوم سازی ایزوگام از عایق رطوبتی پشت بام پارسیک استفاده کنید.

 2. بهادر

  سلام و وقت بخیر
  لوله های فاضلاب داخل حمام ما شکسته شدنه و باعث نشا آب به طبقه پایین می شود آیا استفاده از این عایق به عنوان مثال ریختن این عایق در لوله فاضلاب می تواند کمی کند و جلو گیری از نشت کن یا نه ؟ لطفاً راهنمایی کنید؟ تشکر

  • parsik-admin

   سلام و وقت بخیر
   خیر، برای عایق بندی لوله نمی توان از این محصول استفاده کرد

 3. اکبری

  ممنون از عایق خوبتون
  سقف خونه بعد از عایق بندی دیگه نم نمیده

 4. رسول ریاحی

  سلام پشت بام ما موزاییک هست و نم داده روی موزاییک باید چه جوری کار بشه که عایق بشه

  • عایق رطوبتی پارسیک

   سلام و عرض ادب
   ابتدا باید موزاییک های پشت بام را بندکشی کنید، برای بندکشی موزاییک می توانید از پرایمر پارسیک و پودر بندکشی پارسیک استفاده کنید
   بعد از بندکشی موزاییک های پشت بام می توانید از عایق رطوبتی پشت بام استفاده کنید.

 5. امین شرف زاده

  عرض ادب بنده در شهرستان فریدونشهر اصفهان یه ساختمون تازه ساختم میخواستم سقف را ایزوگام کنم که برف و بارون امد و الان هم بارون تقریبا هروز داره میاد میخواستم ببینم اگر از این عایق ها نانو استفاده کنم روی سطح نم دار میشه کار کرد یا نه

  • عایق رطوبتی پارسیک

   سلام، بله میشه استفاده کرد

دیدگاه خود را بنویسید
کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

خمیر عایق پارسیک

خمیر عایق محصولی متفاوت و منحصربه‌فرد از پارسیک برای آب‌بندی و ترک‌گیری انواع عایق‌ها ازجمله ایزوگام

آخرین محصولات