info@parsikco.com

لوگو پارسیک
انواع چسب کاغذ دیواری

بررسی انواع چسب کاغذ دیواری

آیا انواع چسب کاغذ دیواری را می‌شناسید و قابلیت‌ها و مزایای هریک را می‌دانید؟ کاغذدیواری یکی از محصولات پرکاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی است و انتخاب انواع چسب کاغذ دیواری یکی از مهم‌ترین کارها بعد از خرید کاغذ دیواری است.
انواع چسب کاغذ دیواری متنوع است و بهتر است برای جلوگیری از کنده شدن کاغذ دیواری، چسب مناسبی را انتخاب کنید. در این مقاله از عایق رطوبتی پارسیک به بررسی انواع چسب های کاغذ دیواری و کاربردهای آن‌ها می‌پردازیم.

برای خرید انواع چسب کاغذ دیواری روی دکمه زیر کلیک کنید.

انواع چسب کاغذ دیواری

نصاب ها برای نصب کاغذ دیواری از چسب مخصوص کاغذ دیواری های مختلفی استفاده می کنند و شما می توانید قبل از اجرای نصب برای اطمینان بیشتر، درباره کیفیت چسب بپرسید. اگر نصاب کیفیت چسب را تضمین کرد با شروع نصب کاغذ دیواری موافقت کنید.

انواع چسب کاغذ دیواری

به طور کلی انواع چسب های کاغذ دیواری به 5 نوع تقسیم می شوند:

  1. انواع چسب کاغذدیواری همه کاره (All-purpose Paste)
  2. انواع چسب کاغذ دیواری فوری (Paste the wall)
  3. انواع چسب کاغذدیواری مایع یا آماده (Reaqdy to use paste)
  4. انواع چسب کاغذ دیواری با قابلیت استفاده در آب سرد (Cold water paste)
  5. انواع چسب کاغذدیواری با قابلیت چسبندگی بسیار بالا (Extra Strong paste)

1. انواع چسب کاغذ دیواری ؛ مدل همه کاره 

چسب کاغذ دیواری همه کاره (All-purpose Paste) پودری شکل است که بعد از خرید باید در آب حل شود تا آماده استفاده شود. این نوع چسب، ضد کپک و ضد قارچ است و در صورتی که دیوار رطوبت دارد می توانید با خیال راحت از این نوع چسب استفاده کنید.

2. انواع چسب های کاغذ دیواری ؛ مدل فوری

چسب کاغذ دیواری فوری (Paste the wall) یکی از پرکاربردترین انواع چسب کاغذ دیواری برای نصب پوستر و کاغذ دیواری است و تاثیر فوق العاده کمی بر روی شکل ظاهری کاغذ دیواری و یا پوستر های رنگی دارد.

3. انواع چسب کاغذ دیواری ؛ مدل مایع یا آماده

چسب کاغذ دیواری مایع یا آماده نوع سوم از انواع چسب کاغذ دیواری است که به صورت مایع و آماده در بازار موجود است و به محض قرار گرفتن در مجاورت هوا به سرعت خشک می شود.
چسب های آماده یکی از گران ترین چسب ها در بازار هستند که بهتر است برای ترمیم و نصب کاغذ دیواری به صورت محدود استفاده کنید.

4. انواع چسب های کاغذ دیواری ؛ مدل قابلیت استفاده در آب سرد

این نوع چسب یک محصول پودری شکل است که معمولا از گندم و سیب زمینی تولید می شود. این نوع چسب به آسانی در آب حل می شود و تنظیم غلظت آن برای افراد تازه کار کمی مشکل است.
از مزایای استفاده از این نوع چسب می توان به سریع خشک نشدن آن اشاره کرد که به نصاب وقت تنظیم کردن کاغذ دیواری بر روی دیوار را می دهد و باعث کاهش خطاهای احتمالی می شود.
این نوع چسب برای انواع کاغذ دیواری با وزن های متفاوت مناسب است و می توان برای کاغذ دیواری هایی که وزن زیادی دارند از این نوع چسب با غلظت بیشتری استفاده کرد.

این نوع از چسب کاغذ دیواری علاوه بر اینکه به خوبی باعث اتصال کاغذ دیواری می شود در صورت نیاز به تعوض کاغذ دیواری به راحتی می توان آن را به راحتی با یک اسپری از دیوار پاک کرد.
این نوع چسب برای افرادی که هر ساله کاغذ دیواری های خود را تعویض می کنند گزینه فوق العاده‌ای محسوب می شود؛ تنها عیبی که این نوع محصول دارد این است که به خوبی با آب مخلوط نمی شود.

5. انواع چسب کاغذ دیواری ؛ مدل قابلیت چسبندگی بسیار بالا 

آخرین مدل از انواع چسب های کاغذ دیواری چسبی است که قابلیت چسبندگی بالا (Extra Strong paste) دارد که با ساختار خاصی از پلیمرهای وینیل باندل تولید می شود.
این نوع چسب به سرعت خشک می شود و شما فرصت زیادی برای تنظیم کاغذ دیواری بر روی دیوار نخواهید داشت؛ بنابراین باعث افزایش خطاهای احتمالی در نصب کاغذ دیواری می شود.
چسب کاغذ دیواری با چسبندگی بالا برای پوسترها و کاغذ دیواری هایی که وزن زیادی دارند مناسب هستند. سختی این چسب نسبت به دیگر انواع چسب کاغذ دیواری با قابلیت استفاده در آب سرد بیشتر است. اگر هر ساله کاغذ دیواری خود را تعویض می کنید استفاده از این نوع چسب برای شما مناسب نیست.

قیمت انواع چسب کاغذ دیواری

قیمت انواع چسب کاغذ دیواری بر اساس کیفیت و میزان چسب مصرفی برای نصب کاغذ دیواری متفاوت است. نوع تکنولوژی ساخت، بر قیمت خرید چسب کاغذ دیواری موثر است و قیمت بالای چسب نشان دهنده بالا بودن کیفیت چسب کاغذ دیواری نیست.

قیمت انواع چسب کاغذ دیواری
لیست قیمت انواع چسب کاغذ دیواری در سال 1400

لیست قیمت انواع چسب کاغذ دیواری را در صفحه محصول چسب کاغذ دیواری می‌توانید بررسی کنید.

 

 

 

 

ویژگی های چسب پارسیک

  • مقاومت بالا در برابر رطوبت
  • تحمل بالا در برابر تغییرات آب و هوایی
  • عدم گلوله شدن با ترکیب شدن در آب
  • غلظت و چسبندگی بالا

انواع چسب‌های کاغذ دیواری ؛ خرید آنلاین

بهترین راه برای پیدا کردن چسب کاغذ دیواری مناسب، مطالعه مشخصات درج شده بر روی محصول است و در صورتی که بر روی بسته بندی محصول مشخصاتی وجود نداشت حتما از فروشنده سوالات لازم را بپرسید.
در صورت امکان، کاغذ دیواری و چسب آن را از یک جا تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید مشکل نصب را حل کنید.

مجتمع تولیدی و صنعتی پارسیک بیش از 50 نمایندگی در استان های مختلف دارد و در صورتی که هنوز چسب کاغذ دیواری مد نظرتان را تهیه نکرده اید می توانید چسب کاغذ دیواری خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.
بعد از خرید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و حداکثر تا 72 ساعت محصول خریداری شده را می توانید تحویل بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *