قیمت و خرید بهترین عایق رطوبتی پشت بام در تهران

قیمت و خرید بهترین عایق رطوبتی پشت بام در تهران

عایق رطوبتی پشت بام که به آن عایق سفید هم گفته می شود، این نوع عایق رطوبتی نانو مایعی غلیظ و امولسیونی می باشد که بر پایه رزین های اکریلیک تولید می شود، معمولا از عایق رطوبتی بام برای آب بندی پشت بام ها و سطوح سیمانی استفاده می کنند، در ادامه با عایق رطوبتی پارسیک همراه باشید تا قیمت و نحوه خرید عایق رطوبتی پشت بام در تهران آشنا شوید.

موقعیت جغرافیایی تهران برای خرید و اجرای عایق رطوبتی پشت بام

شهر تهران با وسعت 12981 کیلومتر مربع و جمعیت 13267637 نفر یکی از پرجمعیت ترین شهر ها در ایران می باشد، این استان به دلیل اینکه در دامنه جنوبی البرز مرکزی واقع شده است، ناهمواری های آن به 3 دسته تقسیم میشود.

 1. رشته کوه البرز در شمال تهران : این رشته کوه به 3 قسمت بخش شمالی، میانی و جنوبی تقسیم می شود
 2. بخش های مرکزی و کوهپایه های جنوبی البرز : بخش های مرکزی و جنوبی استان تهران به دلیل داشتن شیب ملایم و خاک های آبرفتی برای کشاورزی مناسب است.
 3. دشت های استان تهران : دشت های استان تهران دارای شیب ملایم از طرف شمال غربی به جنوب شرقی می باشد که به دلیل هموار بودن آن ها برای فعالیت های انسانی مانند کشاورزی و ساخت کارخانه مناسب می باشد.

استان تهران از نظر آب و هوا می توان به 3 بخش تقسیم کرد:

 1. ارتفاعات شمالی : در این ارتفاعات آب و هوا مرطوب، نیمه مرطوب و سردسیر با زمستان های بسیار سرد هستند.
 2. کوهپایه ها : در کوهپایه های استان تهران به دلیل اینکه در ارتفاع 2 تا 3هزار متری از سطح دریا قرار گرفته، آب و هوایی مرطوب و سرد سیر دارد.
 3. نیمه خشک و خشک : در این مناطق به علت فاصله زیاد از سطح دریا زمستان های کوتاه و تابستان بسیار گرم دارد.

مزایا خرید و اجرای عایق رطوبتی پشت بام در تهران

مزایا خرید و اجرای عایق رطوبتی پشت بام در تهران

در چند سال پیش به علت عدم تولید عایق های رطوبتی نانو پیشتر مردم از ایزوگام استفاده می کردند اما به دلیل آب و هوای متفاوت در مناطق مختلف شهر تهران استفاده از ایزوگام در بعضی از مناطق مانند رشته کوه های البرز مرکزی امکان پذیر نیست، امروزه به دلیل شناخته شدن معایب ایزوگام عایق رطوبتی نسل جدید جایگزین ایزوگام شده اند که در ادامه با مزایا استفاده از عایق رطوبتی پشت بام در تهران آشنا می شویم.

 • انعطاف پذیری بالا: عایق رطوبتی پشت بام بعد از خشک شدن خاصیت انعطاف پذیری دارد و در شرایط مختلف آب و هوایی مختلف ترک و یا نشست نمی کنند.
 • اجرای سریع: اجرای عایق های رطوبتی نسل جدید نسبت به ایزوگام سریع تر است و به سرعت خشک می شوند.
 • چسبندگی بالا: عایق های رطوبتی چسبندگی بالایی دارند و به همین خاطر می توان بر روی تمام سطوح از آن استفاده کرد.
 • مقاوم در برابر اشعه UV خورشید: رنگ و کیفیت عایق های رطوبتی پشت بام در طولانی مدت حفظ می شود و در برابر اشعه UV نور خورشید مقاوم هستند.
 • صرفه جویی در مصرف انرژی: استفاده از عایق رطوبتی پشت بام باعث صرفه جویی 40 درصدی در مصرف انرژی می شود.
 • سازگاری کامل با محیط زیست: عایق های رطوبتی با محیط زیست سازگار هستند و به دلیل عدم وجود مواد سمی در آن باعث آلوده شدن آب نمی شوند.
 • اجرای آسان:اجرای عایق های رطوبتی نسل جدید بسیار آسان است و فقط کافی است با یک قلمو، پیستوله یا غلطک، سطحی که در نظر دارید عایق بندی کنید را بپوشانید.

تفاوت ایزوگام با عایق رطوبتی پشت بام در تهران

 • قیمت بسیار بالا نسبت به عایق رطوبتی پشت بام
 • عدم اجرای ایزوگام در فصل زمستان و مرطوبت بودن سطح پشت بام
 • طول عمر بسیار پایین نسبت به عایق رطوبتی پشت بام
 • مقاومت بالا عایق رطوبتی پشت بام در مقابل یخ زدگی
 • انعطاف پذیری بالا عایق رطوبتی پشت بام
 • پوسیده شدن ایزوگام در صورت عدم مراقبت صحیح
 • جذب گرما زیاد ایزوگام در فصل زمستان
 • از بین رفتن خاصیت ضد آب ایزوگام در صورت جمع شدن آب زیاد بر روی بام

پروژه های اجرای عایق رطوبتی پشت بام در تهران

previous arrow
next arrow
Slider

قیمت اجرای عایق رطوبتی پشت بام در تهران

قیمت اجرای عایق رطوبتی پشت بام در تهران

قیمت عایق رطوبتی پشت بام متفاوت و بستگی به وزن و سطحی که قصد دارید آب بندی کنید دارد، مانند عایق رطوبتی پشت بام پارسیک در وزن های 5 و 10 کیلوگرمی تولید می شود و هر کیلوگرم از این محصول می تواند 1متر را پوشش دهد.

خرید عایق رطوبتی پشت بام در تهران

عایق های رطوبتی مختلفی در شهر تهران وجود دارد که شما می توانید برای خرید با آن ها تماس بگیرید اما برای خرید آنلاین عایق رطوبتی پشت بام در تهران پیشنهاد ما خرید عایق رطوبتی پشت بام پارسیک می باشد، زیرا عایق رطوبتی پارسیک 13 سال تجربه کاری در ایران را دارد و بیش از 80 نمایندگی در استان های مختلف تشکیل داده است که با سفارش آنلاین محصولات پارسیک می توانید زیر 72 ساعت محصولی که خریداری کرده اید را از نزدیک ترین نمایندگی در استان خود تحویل بگیرید، برای تماس با نمایندگان پارسیک در تهران می توانید از طریق شماره تلفن های زیر عایق رطوبتی پشت بام خود را خریداری کنید.

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.