info@parsikco.com

لوگو پارسیک
طرح کاغذ دیواری اداری

15 تا از بهترین پوستر و طرح کاغذ دیواری اداری برای شرکت

عموما هر سازمان و یا شرکتی، بنا به روند کاری خود، دارای دکوراسیونی خاص است. ظاهر دیوار، بخش اعظمی از دکوراسیون داخلی را تحت الشعاع قرار می‌دهد.
از سویی برای دکوراسیون داخلی، عمدتا از کاغذ دیواری اداری برای ترمیم و یا تنظیم مدل ادارات استفاده می‌شود، چراکه کاغذ دیواری علاوه بر مقرون بصرفه بودن، کیفیت و نمای بهتری در داخل دفاتر ایجاد می کند.

انواع طرح کاغذ دیواری اداری

در اولین قدم می‌رویم سراغ دیدن زیباترین پوسترهای اداری که میتوان در محیط شرکت از آن ها استفاده کرد. طرح های کاغذ دیواری نیز معمولا به چندین دسته تقسیم میشوند تا انتخاب را برای افراد راحت تر کنند. در ادامه انواع طرح های کاغذ دیواری را میبینیم.

کاغذ دیواری اداری رسمی

استفاده از طرح کاغذ دیواری اداری رسمی معمولا برای شرکت و ارگان دولتی و یا کلان اقتصادی مورد استفاده قرار میگیرد که میخواهند رسمیت کار خود را نمایان کنند.

کاغذ دیواری اداری رسمی
کاغذ دیواری اداری رسمی

کاغذ دیواری اداری جدید

شرکت های دانش بنیان و شرکت های تازه تاسیس و جوان معمولا از طرح های جدید استقبال بسیار زیادی دارند

کاغذ دیواری اداری جدید
کاغذ دیواری اداری جدید

کاغذ دیواری اداری سه بعدی

کاغذ دیواری اداری سه بعدی
کاغذ دیواری اداری سه بعدی
کاغذ دیواری اداری سه بعدی
کاغذ دیواری اداری سه بعدی

پوستر اداری تجاری

کاغذ دیواری اداری تجاری
کاغذ دیواری اداری تجاری

کاغذ دیواری اداری شیک

کاغذ دیواری اداری شیک
کاغذ دیواری اداری شیک

کاغذ دیواری اداری مدرن

کاغذ دیواری مدرن جزء پرطرفدارترین کاغذ دیواری های موجود در بازار ایران و جهان است

کاغذ دیواری اداری مدرن
کاغذ دیواری اداری مدرن
کاغذ دیواری اداری مدرن
کاغذ دیواری اداری مدرن

مزایای استفاده از کاغذ دیواری اداری

ادارات بدلیل نقل و انتقال، بهبود بنا و یا تعمیرات، گاها مجبور به تغییر دکوراسیون داخلی خود می‌شوند. از سویی دیوار و نمای دیوار، تاثیر زیادی برروی وجهه‌ی سازمان و یا شرکت دارد. اما آیا کاغذ دیواری اداری تفاوتی با دیگر کاغذ‌های دیواری دارد؟
در خانه‌ها بدلیل وجود آشپزخانه و انجام فرآیند‌های پخت و پز، فضا مرطوب است، اما شرکت‌ها کاملا دارای فضایی خشک هستند. به همین دلیل نیازی به استفاده از کاغذهای دیواری ضخیم نیست. اما به هنگام تهیه کاغذ دیواری برای ادارات، به چند نکته‌ دیگر هم توجه کرد تا هزینه این بخش از دکوراسیون داخلی کاهش یابد.

سهولت در نصب

یکی از مولفه‌های مهم در ادارات، نصب راحت کاغذ دیواری است. بسیاری از ادارات به هنگام تعمیرات ساختمانی، نیاز دارند تا روند تعمیرات را سرعت بخشیده و این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. کاغذ دیواری اداری به عنوان یکی از ملزومات مهم در تعمیرات داخلی، باید به راحتی نصب شود.
از سویی بهترین گزینه برای کاغذ دیواری اداری، مواردی است که به هنگام اشتباه در نصب، بتوان به راحتی آن را اصلاح کرد. البته به هنگام استفاده از آن، باید به میزان چسبندگی و البته ماندگاری آن نیز توجه ویژه بکنید.

رنگ بندی متنوع

سازمان‌ها و شرکت‌ها عموما دارای رنگ سازمانی بوده و در انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری خود، محدودیت بخصوصی دارند.
به همین جهت، غالب
کاغذهای دیواری اداری، دارای طرحی ساده و با تنوع طیف رنگ متنوعی هستند. برخلاف کاغذ دیواری عادی، نوع اداری این محصولات، برای استفاده بهتر در ادارات، با نقش‌های سفید طراحی می‌شوند.

ترکیب رنگی

قطعا به هنگام مرور لیست کاغذ دیواری‌های اداری، با طرح‌های بسیاری مواجه می‌شوید و شک می‌کنید که با استفاده از چه کاغذ دیواری می‌توانید نظر مراجعین خود را جلب کنید؟
بطور مثال، اگر شما یک سازمان و یا شرکت در حوزه ارائه خدمات به کسب و کارهای دیگر هستید، توصیه می‌کنیم از
کاغذ دیواری اداری تیره رنگ استفاده کنید.

شما بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات، با چالش‌های بزرگ کسب و کارهای دیگر مواجه هستید، به همین جهت نیاز است تا پرستیژ خود را حفظ نموده و از رنگ‌هایی که نشان‌دهنده توسعه و میزان بلوغ شرکت شماست، دکوراسیون داخلی شرکت را تنظیم کنید.
همچنین رنگ طوسی، جزو رنگ‌های آرام‌بخش و خنثی است. بطور کلی کاغذ دیواری اداری، نباید دارای رنگ خیلی شاد(زرد) و یا خیلی خشن(خشن) باشد. ادارات دولتی به دلیل حجم زیاد مراجعین در طی روز، باید از رنگی استفاده کنند که حس آرامش را به مخاطبین و حضار منتقل کند.

برای افزایش اطلاعات خود درباره رنگ ها و تاثیرشان مقاله رنگ کاغذ دیواری را حتما بخوانید.

قابلیت شست‌ و شو بودن

در ادارات بخش خدمات و نظافت، به طور مستمر کاغذ دیواری را غبارروبی می‌کند. به همین دلیل مهم است که به هنگام تهیه کاغذ دیواری اداری، به مقاومت لایه خارجی آن در برابر رطوبت، توجه ویژه کنید. حتما به هنگام میزان مقاومت آن را در مقابل مواد شوینده بررسی کنید.

همچنین بخوانید:

انواع نمونه های کاغذ دیواری پذیرایی

نکات مهم در خرید کاغذ دیواری اداری

پیش از این درباره مزیت کاغذ دیواری اداری صحبت کردیم، اما به هنگام خرید این محصول، باید به نکاتی دقت کنید.
بین کاغذهای دیواری اداری، مواردی متفاوت است که نشان دهنده کیفیت و بهای آن است. بنابراین توصیه می‌کنیم برای خرید بهترین کاغذ دیواری اداری با کمترین قیمت، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نحوه نصب

کاغذهای دیواری را غالبا با چسب مایع به دیوار می‌چسبانند، اما این کار برای کاغذ دیواری اداری، علاوه بر اینکه مقرون‌بصرفه نیست، منجر به ایجاد لک برروی کاغذ دیواری نیز می‌شود. بهتر است که به هنگام خرید، نحوه نصب کاغذ دیواری اداری را نیز بررسی بکنید.
نوع با کیفیت کاغذهای دیواری اداری به صورتی است که می‌توان آن‌ها را با پودری بخصوص نصب کرد. استفاده از پودر، از لک شدن کاغذ دیواری جلوگیری نموده و هزینه‌ای به مراتب کمتر نسبت به چسب مایع دارد. برای آشنایی بیشتر با بهترین چسب کاغذ دیواری، به صفحه چسب مخصوص کاغذ دیواری مراجعه کنید.

کیفیت مواد اولیه

عموما در بازار دو نوع کاغذ دیواری براساس جنس ماده اولیه ارائه می‌شود. کاغذ مصنوعی و یک لایه چوبی دو ماده اولیه هستند که از آن‌ها در ساخت کاغذ دیواری استفاده می‌شود.
بهتر است به هنگام خرید، بهتر است به هنگام استفاده از
کاغذ دیواری اداری، مدلی را استفاده کنید که از لایه چوب درخت ساخته شده است.
کاغذ دیواری‌ای که از جنس چوب درخت ساخته شده، دارای ماندگاری و مقاومت بیشتری است. همچنین این نوع از کاغذ دیواری، به ندرت رطوبت را از خود عبور می‌دهد، بنابراین بهترین گزینه برای جلوگیری از دیوار، ستون‌های گچی و چوبی در ادارات و شرکت‌هاست. البته این را در نظر بگیرید که این نوع از کاغذهای دیواری، قیمتی به مراتب بالاتر از نوع دیگر (از جنس کاغذ مصنوعی) دارند.

بسته‌بندی مرسوله

به هنگام سفارش کاغذ دیواری، غالبا این محصول را برای شما ارسال می‌کنند. به هنگام سفارش کاغذ دیواری، تاکید کنید که آن را به صورتی بسته بندی کنند که در حین ارسال، رطوبت به راحتی نتواند به داخل بسته بندی نفوذ کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *