info@parsikco.com

لوگو پارسیک
مدل کاغذ دیواری مدرن؛ سبک ها و راهنمای انتخاب بهترین ها

مدل کاغذ دیواری مدرن؛ سبک ها و راهنمای انتخاب بهترین ها

مدل کاغذ دیواری مدرن و امروزی، تغییرات زیادی را در نوع طراحی و دکوراسیون داخلی منازل ایجاد نموده‌ است. استفاده از کاغذهای دیواری، سابقا در ایران نیز متداول بوده است، اما امروزه عموما طرح‌ها و مدل‌های مختلفی از کاغذ دیواری به بازار عرضه شده است. البته جدا از طرح، مدل کاغذ‌ دیواری‌های مدرن، راحت‌تر نصب می‌شوند و کاربردی‌تر هستند.

انواع مدل‌های کاغذ دیواری مدرن

یکی از مزیت‌های برجسته مدل های کاغذهای دیواری مدرن، تنوع رنگ و طراحی آنان است. شما به هنگام استفاده از کاغذ دیواری مدرن، قدرت انتخاب بسیار بیشتری دارید و متناسب با نیاز خود، می‌توانید دکوراسیون داخلی مدنظر خود را انتخاب کنید.
اما چرا باید از کاغذ دیواری مدرن برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید؟ پیش از معرفی انواع مدل‌های این نوع کاغذ دیواری قصد داریم تا دلایل برتری این نوع از کاغذ دیواری را بیان کنیم.

کاغذ دیواری مدرن با طراحی جدید

کاغذ‌های دیواری در دهه گذشته، دارای طراحی مناسبی برای تمامی سلایق بوده‌اند. اما در سال‌های اخیر، بدلیل تغییر در طراحی و چیدمان منازل، برخی از کاغذهای دیواری، مناسب رنگ‌های کابینت و یا کف منزل نیستند. چراکه به تازگی در دکوراسیون داخلی، بیشتر از رنگ‌های نقره‌ای، استیل و یا خاکستری استفاده می‌کنند.
به همین دلیل، نوع جدیدی  از کاغذهای دیواری با طراحی جدید در بازار عرضه شده‌اند تا نیاز افراد را برطرف کنند. کاغذ دیواری مدرن علاوه بر طراحی جدید، دارای تنوع رنگ بسیار بالاتری نسبت به دیگر کاغذهای دیواری است.


برای آشنایی با بهترین چسب کاغذ دیواری کلیک کنید.


بافت و کارآیی بهتر کاغذ دیواری مدرن

صنعت چاپ همچنان در حال افزایش کیفیت متریال و جنس کاغذهای دیواری است. یکی از مواردی که کاغذ دیواری مدرن را از دیگر انواع آن، مخصوصا کلاسیک جدا می‌کند، مقاومت بسیار بالای این نوع از کاغذهای دیواری در برابر آب و رطوبت است.
یکی از انواع کاغذهای دیواری مدرن، مدل سه بعدی آن است. کاغذ دیواری سه بعدی، به دلیل قطر ضخیم خود، در برابر رطوبت، فشار و یا ضربه مقاومت بسیار بیشتری نسبت به انواع کاغذهای دیواری کلاسیک دارد.

چه رنگ هایی به عنوان رنگ های مدرن برای کاغذ دیواری شناخته می‌شوند؟

در مقاله رنگ بندی کاغذ دیواری میتوانید تمام رنگ ها و تفاوت های آن ها را مشاهده کنید.

اجرای طرح‌های خلاقانه با کاغذ دیواری مدرن

شما با این نوع از کاغذ دیواری ها، می‌توانید انواع طرح‌های مدنظر خود را برای زمینه دکوراسیون داخلی منزل اجرا کنید. کاغذ دیواری مدرن، برخلاف انواع کاغذ دیواری‌های کلاسیک، دارای طرح‌های شلوغ و خلوت است. البته میزان شلوغ بودن طرح کاغذ دیواری، بجز سلیقه، براساس نوع کارکرد آن است.

انواع طرح و مدل های کاغذ دیواری مدرن

همیشه انتخاب از بین مدل های مختلف در هنگام خرید هر چیزی سخت بوده؛ بماند که الان در رابطه با مدل های مدرن کاغذ دیواری در حال انتخاب هستیم! طرح هایی که بعد از انتخاب در خانه و یا محیط اداریمان نصب می‌شوند و هر روز آن ها رو میبینیم. این یعنی رنگ آن کاغذدیواری و طرح آن کاملا بر روحیه و فضایی که نصب می‌شود تاثیر می‌گذارد.

در ادامه مدل های مختلف طرح کاغذ دیواری را با هم می‌بینیم.

مدل کاغذ دیواری آینه‌ای

استفاده از کاغذ دیواری آینه‌ای در منزل، به زیبایی طراحی داخلی شما می‌افزاید. ما توصیه ‌می‌کنیم از این نوع از کاغذ دیواری ها، برای پذیرایی (هال) استفاده کنید.حتما به اسباب و وسایل کنار دیوار به هنگام استفاده از این کاغذ دیواری مدرن توجه کنید.
مدل آینه‌ای، بدلیل بازتاب نور و همچنین نشان دادن تصویر مقابل خود، مناسب منازلی است که بخش زیادی از دیوار و فضای جلوی آن، خالی است.

دقت کنید که کاغذ دیواری آینه‌ای، همچون آینه شفاف نیست و تصویر مقابل خود را بصورت مات و تار نشان می‌دهد. البته دلیل استفاده از آن نیز برای همین تصویر نامشخصی است که با تغییر مکان افراد، برروی کاغذ دیواری بوجود می‌آید.
اگر دوست دارید میهمانان و یا اعضای خانواده، به هنگام حضور در منزل، با حسی پویا و زنده برروی دیوار خانه‌تان مواجه شوند، توصیه می‌کنیم حتما از کاغذ دیواری مدرن آینه‌ای استفاده کنید.

مدل کاغذ دیواری مدرن طرح آینه ای
مدل کاغذ دیواری مدرن طرح آینه ای

مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن

این نوع از کاغذ دیواری، جزو پرکاربرد‌ترین و متنوع‌ترین طرح‌های امروزی هستند. کاغذ دیواری مدرن سه بعدی، فضای منحصربه‌فرد را برای منزل شما ایجاد خواهد کرد و تنوع بسیار زیادی در طراحی و رنگ‌بندی دارد. شما از کاغذ دیواری مدرن سه بعدی برای پذیرایی و اتاق کودک می‌توانید استفاده کنید. یکی از مزیت‌های کلیدی این نوع از کاغذ دیواری، ضخامت بسیار بالای آن و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت است.

مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن
مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن
مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن
مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن
مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن
مدل کاغذ دیواری سه‌بعدی مدرن

مدل کاغذ دیواری مدرن و  مینیمال

این کاغذهای دیواری مدرن، که عموما برای اتاق خواب استفاده می‌شوند، دارای نقش و نگارهای مینیمال و بیشتر بصورت خط و یا نقطه نقطه هستند. کاغذ دیواری مدرن مینیمال، بیشتر دارای طراحی فانتزی و سبکی ساده است. از این نوع از کاغذ دیواری، برای اتاق کودک و یا اتاق خواب استفاده می‌شود. رنگ‌های کاغذ دیواری مدرن مینیمال، غالبا روشن بوده و دارای تم‌های شاد است.

مدل کاغذ دیواری مدرن و  مینیمال
مدل کاغذ دیواری مدرن و  مینیمال

مدل کاغذ دیواری مدرن و  مینیمال

مدل کاغذ دیواری مدرن طرح پوست

برخی از افراد دوست دارند بخشی از خانه (اتاق خواب) و یا کل خانه خود را با طرح پوست حیوانات، کاغذ دیواری کنند. البته در نظر داشته باشید که تنها نام طرح استفاده شده برای این کاغذ دیواری مدرن، پوست حیوانات است. در ساخت این نوع از کاغذ دیواری، از جنس چرم بخصوصی استفاده شده که به هنگام لمس نمودن آن، حس طبیعی بودن را منتقل می‌کند. کاغذ دیواری مدرن طرح پوست، در سال‌های اخیر، مخصوصا برای دیزاین اتاق خواب زوجین، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
اگر برای دیزاین خانه خود، از تم‌های متنوع استفاده نموده‌اید، توصیه می‌کنیم حتما استفاده از کاغذ دیواری مدرن طرح پوست را در برنامه خود قرار دهید.

مدل کاغذ دیواری مدرن طرح پوست
مدل کاغذ دیواری مدرن طرح پوست

مدل کاغذ دیواری مدرن مخصوص کودکان

کاغذ دیواری اتاق کودک همیشه جذابیت خودش را دارد، در واقع بهتر است اینطور بگوییم: مگر می‌شود اتاق کودک را بدون طرح های کاغذ دیواری تصور کرد؟! آن هم طرح هایی انرژی بخش و متفاوت؛ در زیر 3 مدل طرح کاغذ دیواری کودکانه را می‌توانید مشاهده کنید و برای دیدن طرح های بیشتر محتوایی با همین نام در وب سایت پارسیک قرار دارد که می‌توانید آن طرح ها را ببینید.

مدل کاغذ دیواری مدرن مخصوص کودکان 1 مدل کاغذ دیواری مدرن مخصوص کودکان 1 مدل کاغذ دیواری مدرن مخصوص کودکان 1

مدل کاغذ دیواری ساده

سادگی همیشه زیبایی خودش را دارد. در واقع، سادگی هیچ زمان نمیشود، طرح های ساده همیشه پایدار هستند و هیچ زمان قدیمی نمیشود. استفاده از مدل طرح کاغذ دیواری مدرن می‌تواند به محیط رنگ و لعاب دیگری ببخشد، رنگ و لعابی که بسیار ماندگار خواهد بود.

مدل کاغذ دیواری مدرن ساده 2
مدل کاغذ دیواری مدرن ساده
مدل کاغذ دیواری مدرن ساده 2
مدل کاغذ دیواری مدرن ساده

مدل کاغذ دیواری شلوغ

اگر به کاغذ دیواری های مدرن و شلوغ علاقه دارید طرح های زیر گزینه های جذابی هستند که میتواند در چیدمان محیط به شما بسیار کمک کند.

مدل کاغذ دیواری شلوغ
مدل کاغذ دیواری شلوغ

مدل کاغذ دیواری شلوغ

مدل های کاغذ دیواری مدرن در محیط های مختلف

در زیر مدل های کاغذ دیواری مدرن را در محیط های مختلف میبینید.

مدل کاغذ دیواری مدرن آشپزخانه

در زیر تعدادی از کاغذ دیواری های مدرن برای آشپزخانه وجود دارد، با این همه برای دیدن نمونه های بیشتر می‌توانید از مقاله کاغذ دیواری برای آشپزخانه استفاده کنید.

مدل کاغذ دیواری مدرن آشپزخانه مدل کاغذ دیواری مدرن آشپزخانه مدل کاغذ دیواری مدرن آشپزخانه

مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق پذیرایی

مگر میشود از کاغذ دیواری های مدرن در اتاق پذیرایی استفاده نکرد؟! خب اگر بخواهیم صادق باشیم، بله می‌شود، قطعا گزینه های زیبای دیگری هم هستند که میتوانیم برای زیبایی محیط از آن ها استفاده کنیم اما کاغذ دیواری یکی از بهترین های آن ها برای استفاده در محیط پذیرایی است. پیشنهاد میکنم تا نمونه های بیشتر را در مقاله کاغذ دیواری برای پذیرایی مشاهده کنید.

مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق پذیرایی مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق پذیرایی

مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق خواب

استفاده از کاغذ دیواری های مدرن و به خصوص مینیمال در اتاق خواب بسیار در متفاوت ساختن محیط تاثیر می‌گذارد.

مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق خواب
مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق خواب

مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق خواب مدل کاغذ دیواری مدرن اتاق خواب

مدل کاغذ دیواری مدرن در راه‌رو

مدل کاغذ دیواری مدرن در راه‌رو
مدل کاغذ دیواری مدرن در راه‌رو

مدل کاغذ دیواری مدرن محوطه اداری

طرح های کاغذ دیواری مدرن استفاده شده در محوطه های اداری معمولا تنوع بسیار زیادی دارد و شرکت به شرکت میتواند متفاوت باشد. در شرکت های استارتاپی ممکن طرح های زنده و جوان پسند را ببینیم که به پویایی محیط اشاره میکند و در شرکت های اداری کاغذ دیواری های مدرن اما ساده و با حداقل طراحی.

اطلاعات بیشتر درباره کاغذ دیواری اداری: مقاله کاغذ دیواری اداری

مدل کاغذ دیواری اداری
مدل کاغذ دیواری اداری

مدل کاغذ دیواری اداری

همچنین بخوانید:

آموزش نصب کاغذ دیواری

نحوه نصب کاغذ دیواری

مقاله آموزش نصب کاغذ دیواری میتواند در این موضوع کمک بسیاری به شما بکند همچنین صفحه  چسب کاغذ دیواری  نیز میتواند مفید باشد تا با نحوه چسب زدن کاغذ دیواری بر روی محیط های مختلف آشنا شوید.

انتخاب بهترین کاغذ دیواری مدرن

استفاده از کاغذهای دیواری مدرن این امکان را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و مقرون‌بصرفه‌ترین قیمت، دیزاین کامل خانه خود را انجام دهید. کاغذ دیواری مدرن به دلیل ضخامت بالای خود، بهترین عایق رطوبت بوده و از خراب شدن دیوار جلوگیری می‌کند.

تهیه و تنظیم: عایق رطوبتی پارسیک

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *